SMW Autoblok MakinaSmw Autoblok Makina'nın Volum Kurtköy, İstanbul projesinde DBS Bölme tarafından başarıyla uygulanan inovatif çözümler, mekânların estetik ve fonksiyonellik anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. DBS Saydam-Düşey profilsiz cam cama bölme duvar sistemleri ile Smw Autoblok Makina ofisleri, şeffaf ve modern bir atmosfere kavuşuyor.
 

Projenin önemli unsurlarından biri olan DBS Kapı-Cam kapı ve aksesuarları, hem şıklığı hem de dayanıklılığı bir araya getirerek mekân sınırlarını belirginleştiriyor. DBS Bölme tarafından sunulan bu özel çözümler, tasarım ve işlevselliği bir araya getirerek Smw Autoblok Makina ofislerini benzersiz kılıyor.
 

Smw Autoblok Makina'nın bu projede tercih ettiği DBS Bölme çözümleri, modern yaşam alanlarını daha işlevsel ve estetik bir şekilde düzenlemenin öncüsü olmaya devam ediyor.Bu Projede Kullanılan Ürünler


DBS-Resim
DBS SAYDAM

Düşey Taşıyıcıs Tek ve Çift Camlı Bölme Duvar Sistemi

DBS-Resim
DBS Kapı

Ahşap ve Cam Kapı Sistemleri ‎Estetik ve Güvenin Buluştuğu Mükemmel Bölme Duvar Projeleri

Modern yaşam alanlarında estetik ve güven, tasarımın temel taşlarıdır. DBS Bölme, bu iki önemli unsuru bir araya getirerek tamamlanan projeleriyle adından söz ettiriyor. Bölme duvar çözümlerinde estetik detaylarla güvenilirlik arasındaki dengeyi sağlayan DBS Bölme, mekanlarınıza değer katmayı hedefliyor.

Diğer Projelerimiz


MRO Teknik Servis
Kurtköy/İstanbul - 2021
Iconium Busines
Lapis Han/İstanbul - 2018
Ağar Çelik
Tuzla/İstanbul - 2019
Hasal Alüminyum
Dilovası/Kocaeli - 2021
Aksoy Plastik
İmes O.S.B/İzmit - 2017
Dilaver Cebeci İlkokulu
İstanbul / Üsküdar - 2021